Vývojový inženýr hardware - návrhář PCB

Firma zaměřující se na vývoj a výrobu bezdrátových komunikačních zařízení, a která je jedním ze světových technologických leaderů, hledá kolegu na pozici vývojový inženýr hardware - návrhář PCB.

Pracovní náplň:

Určitě budete:
  • navrhovat desky plošných spojů pro vyvíjené komunikační zařízení (digitální, případně i RF)
  • spolupracovat při návrhu schematu a mechanické konstrukce
  • spolupracovat při tvorbě a údržbě knihoven součástek (schematických značek a footprintů)
  • zpracovávat podklady pro výrobu PCB u externích firem a osazovat desky v pobočce v Blansku
  • spolupracovat na zpracování technické, výrobní a servisní dokumentace
  • Výzvou pro Vás budou návrhy komplexních až 10-ti vrstvých PCB s rychlými sběrnicemi jako jsou PCIe, DDR/QDR, QSGMII, RGMII, XAUI, SPI, USB, stejně jako návrhy zdrojových částí pro PoE i DC. Dále pak návrhy desek plošných spojů s mikropáskovými filtry a napojením na mechanické filtry/duplexery pro rádiové frontendy VHF/UHF a mikrovlnných pásem. To vše ve spolupráci s návrháři mikrovlnných komponent, kteří pracují ve špičkových návrhových systémech ANSYS, SOLIDWORKS.

Požadujeme:

Potřebujeme, abyste měl:
  • VŠ/SŠ elektro
  • zkušenosti s návrhem desek plošných spojů
  • zkušenosti s návrhem elektronických obvodů
  • zkušenosti s návrhovým systémem Cadence Allegro PCB Designer (OrCAD) - výhodou
  • znalost anglického jazyka, nasazení a chuť na sobě pracovat

Nabízíme:

Čekat od nás můžete:
  • fér přístup a dobrou firemní kulturu
  • příležitost pracovat ve špičkovém vývojovém týmu
  • příležitost k profesnímu i osobnímu rozvoji
  • profesionální zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • individuální přístup (dobré ohodnocení, nepeněžní benefity, pracovní podmínky)
  • možnost ubytování v místě pracoviště, po dohodě home office
  • 5 týdnů dovolené
  • plný úvazek

Místo pracoviště:

Nové Město na Moravě

Máte zájem o tuto pozici? Napište nám

Nahrát:
Vyberte svůj životopis
Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.

Vaše materiály budou považovány za přísně důvěrné. Zasláním svého CV souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu se zák.101/2000 Sb. pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení v rámci činnosti Brněnské personalistiky, spol. s r o. a to na dobu neurčitou, tj. do odvolání písemnou formou.
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Naši klienti