Vývojový inženýr hardware - digitální (embedded)

Firma zaměřující se na vývoj a výrobu bezdrátových komunikačních zařízení, a která je jedním ze světových technologických leaderů, hledá kolegu na pozici vývojový inženýr hardware.

Pracovní náplň:

Určitě budete:
  • koncepčně vyvíjet práci v oblasti hardware digitální části komunikačních zařízení (především rádiových)
  • podílet se na určování koncepce vývoje celé řady radiomodemů
  • navrhovat HW digitální části elektronických zařízení (tvořit schéma)
  • provádět oživování, základní testování a měřit prototypy
  • spolupracovat na zpracování technické, výrobní a servisní dokumentace

Požadujeme:

Potřebujeme, abyste měl:
  • SŠ/VŠ elektro
  • zkušenosti s vývojem digitální části elektronických zařízení (embedded procesory, paměti, rozhraní, zdroje)
  • zkušenosti s programováním (C/C++, assembler)
  • zkušenosti s programováním v embedded Linuxu výhodou
  • zkušenosti s návrhem PCB výhodou
  • znalost anglického jazyka nasazení a chuť na sobě pracovat
  • Pozice je vhodná i pro ABSOLVENTY

Nabízíme:

Čekat od nás můžete:
  • příležitost pracovat ve špičkovém vývojovém týmu
  • fér přístup a dobrou firemní kulturu
  • příležitost k profesnímu i osobnímu rozvoji
  • profesionální zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • individuální přístup (dobré ohodnocení, nepeněžní benefity, pracovní podmínky)
  • možnost ubytování v místě pracoviště
  • 5 týdnů dovolené
  • Pracovní vztah: plný úvazek, po zapracování možný částečný home-office
  • Nabízíme také možnost stipendií, stáží, realizace diplomových nebo dizertačních prací pro studenty, které zajímá a jsou aktivní ve zmíněných oblastech

Místo pracoviště:

Nové Město na Moravě

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.