Vývojář DB (BI)

Mladá dynamická česká firma, zabývající se vývojem loterijních systémů, hledá do svého týmu vývojáře DB (BI) se zájmem o big data a datové sklady.

Pracovní náplň:

- Budeš pracovat na dalším rozvoji řešení datových skladů pro různé sázkové společnosti v různých
  zemích

- Čeká tě práce na archivaci obsahu našich provozních DB (odlití dat z provozních do archivních DB)

- Budeš testovat a nasazovat Kyubit analyses portál do provozu

- Čeká tě práce na marketingovém modulu s využitím dat z datového skladu

Požadujeme:

- Vystudoval/a jsi SŠ nebo VŠ technického směru

- Jsi samostatný a schopný vývojář

- Zvládáš ideálně SQL, T – SQL , SSIS, SSRS, SSAS, MDX, C#

- Umíš minimálně SQL, T – SQL, C# (na úrovni psaní jednoduchého kódu pro SSIS)

- Rád/a se učíš novým věcem

Nabízíme:

- Podporu Tvého rozvoje, hodně se u nás naučíš

- Nemáme klasický open space, můžeš si u nás užít příjemné a neformální prostředí

- Budeš pracovat v kolektivu lidí, kteří mají podobné zájmy jako ty

- Čeká tě tvůrčí a samostatná práce s moderními technologiemi

- Nejsi ranní ptáče? Nevadí, naše pracovní doba je pružná

- V centru Brna a zaparkovat? To u nás není žádný problém

Místo pracoviště:

Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.