Vývojář

Rádi byste se podíleli na spoluvytváření nových produktů? Jste komunikativní a domluvíte se anglicky či německy? Máme pro Vás pracovní příležitost!

Pracovní náplň:

  • komunikace se zahraničnými kolegy
  • spoluvytváření a zdokonalování produktů společnosti

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání, popř. SŠ s maturitou strojírenského zaměření
  • praxe z výroby, či vývoje automotive výhodou
  • znalost AJ, popř. NJ
  • ochota podrobit se půlroční až roční stáží v Německu
  • znalost tvorby D-FMEA a FEM
  • znalost tvorby výkresové dokumentace a modelů v Catia, CREO, PRO-E
  • znalost termoplastů a základních principů konstrukce forem pro technické díly z plastu
  • ŘP sk.B
  • zkušenosri s řízením malé skupiny kolegů výhodou

Nabízíme:

  • zaměstnání ve stabilní spolčnosti
  • zajímavé firemní benefity (stravenky, cafeterie, ...)
  • motivujíci platové ohodnocení

Místo pracoviště:

Žďár nad Sázavou

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.