VÝROBNÍ ŘEDITEL

Pro významného českého dodavatele průmyslových staveb a technologií hledáme VÝROBNÍHO ŘEDITELE (m/ž).

Pracovní náplň:

samostatně organizuje a řídí přípravu zakázek, oprav a servisních služeb
organizuje službu pro příjem požadavků od zákazníků a úkoluje podřízené pro jejich plnění
vede jednání se subdodavateli a schvaluje subdodavatelské smlouvy
schvaluje cenové nabídky výrobního úseku a servisu
provádí kontrolní činnost kvality práce na stavbách
vede a udržuje databázi subdodavatelů, vyřizuje reklamace
výjezdy do zahraničí
metodicky vede konstrukci a stanovuje ve spolupráci s obchodním úsekem hlavní cíle vývoje a modernizace výrobního programu
má zodpovědnost za dodržování BOZP a PO na jím řízeném úseku

Požadujeme:

SŠ, VŠ vzdělání nejlépe technického směru
zkušenosti z obdobné pozice
schopnost pracovat pod tlakem, schopnost stanovit priority
zkušenosti s vedením týmu
velmi dobré organizační schopnosti
znalost AJ, znalost RJ výhodou
řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

dlouhodobé uplatnění ve stabilní české společnosti s 20-ti letou historií
služební automobil i k soukromým účelům
přátelský kolektiv
notebook a mobilní telefon
příspěvek na stravování

Místo pracoviště:

Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.