Vedoucí servisního oddělení

Významná společnost zabývající se vývojem a výrobou protipožární ochrany hledá kolegu na pozici vedoucího servisního oddělení.

Pracovní náplň:

Hledáme člověka, kterého bude bavit:
  • Denně být ve spojení s klienty a s distributory přes e-mail i telefonicky
  • Neustále komunikovat s distributory, klienty, servisními techniky, asistentkou a se skladovým a výrobním oddělením
  • Organizovat servisním technikům revize u klientů
  • Připravovat a specifikovat náhradní díly k zaslání
  • Zařizovat opravy, předávat je servisním technikům a komunikovat je s výrobou

Požadujeme:

Pokud se chceš ucházet o pozici vedoucího servisního oddělení, rádi bychom, abys:
  • Dokázal/a e-mailem i po telefonu vyřešit základní potřeby klientů i v anglickém jazyce
  • Zvládl/a zorganizovat souhru kolegů během zajišťování oprav a revizí
  • Uměl/a v Excelu vyplnit tabulku, která ti pomůže při tvorbě cenových nabídek
  • Měl/a vystudovaný obor strojírenství (či elektra) a jakákoliv praxe je vítána
  • Bydlel/a v pohodové dojezdové vzdálenosti od Troubska

Nabízíme:

Spokojený u nás bude ten, kdo očekává:
  • Zázemí kancelářského prostředí s rezidenčním parkováním přímo před vchodem
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Přátelský kolektiv, kde se komunikuje otevřeně a narovinu
  • Práci na HPP
  • Že bude ohodnocen motivačně a spravedlivě podle výkonu i zkušeností
  • Nástup možný ihned

Místo pracoviště:

Troubsko

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.