Vedoucí elektroúdržby

Výrobní společnost s tradicí, člen nadnárodní skupiny, hledá do svých řad pracovníka na pozici vedoucího elektroúdržby.

Pracovní náplň:

  • Samostatná činnost a dohled nad chodem oddělení elektroúdržby včetně objektů a zdrojů médií a energií
  • Organizování a rozdělování práce podřízeným
  • Zodpovědnost za údržbu strojů, řešení okamžitých problémů
  • Zpracování reportů, plánování preventivních oprav
  • Udržování dokumentů systému kvality ISO, BOZP a PO
  • Zpracování podkladů pro docházku a mzdy

Požadujeme:

  • Platnou vyhlášku 50/1978 Sb. - §7
  • Praxe s vedením elektroúdržby, nejlépe potom z provozu výrobní společnosti
  • Komunikativní znalost anglického jazyka – pokročilá znalost výhodou (každodenní komunikace se zahraničními pracovníky)
  • Organizační dovednosti
  • Odolnost vůči stresu (flexibilita, různorodost pracovních činností)
  • Ochota podílet se na inovacích stávajících procesů

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravu
  • Odborné jazykové vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Místo pracoviště:

Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.