Údržbář – frajer přes elektro

Do moderní výrobní společnosti z odvětví automotive hledáme údržbáře. Pokud máte vystudované aspoň učiliště se zaměřením na elektro a vzal byste si do péče legii výrobních pomocníků, rádi Vás přivítáme v přátelském kolektivu.

Pracovní náplň:

Ve své nové práci můžete očekávat:
  • Údržbu výrobních zařízení
  • Odstraňování poruch
  • Prediktivní údržba
  • Práci v 3-směnném provozu

Požadujeme:

Co musíte mít:
  • Alespoň výuční list v oboru elektro
  • Vyhlášku 50/1978 Sb. minimálně § 6
  • Uživatelské znalosti počítače

Nabízíme:

Za to nabízíme:
  • Práci ve stabilní společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Jisté zaměstnání ve špičkovém pracovním prostředí
  • Příspěvek na dopravu, příspěvek na závodní stravování, odměny za pracovní jubilea, vánoční odměny, firemní oblečení a obuv, příspěvek na čištění oděvů, poukázky na bazén a masáže, firemní akce pro zaměstnance, ... prostě je toho spousta

Místo pracoviště:

Moderní továrna v Ivanovicích na Hané

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.