Údržbář – elektro (i OZP)

Výrobní společnost působící na českém trhu již 30 let v oblasti kovu a plastu hledá do svého týmu kolegu na pozici údržbáře.

Pracovní náplň:

Údržbář se zabývá hlavně:

  • Instalací a údržbou klimatizační a chladící techniky a osvětlení
  • Provedením instalačních a elektrických prací na vstřikolisech a periferiích
  • Diagnostikou elektrických přístrojů a zařízení
  • Základní údržbou vstřikovacích strojů a periferií
  • Preventivní a prediktivní údržbou strojů a zařízení
  • Kooperací jak s ostatními členy týmu, tak i s externími dodavateli oprav a služeb
  • Drobnou administrativní činností v údržbářském profi SW

Požadujeme:

Od údržbáře očekáváme, že:

  • Má vzdělání technického zaměření
  • Má na svém kontě minimálně 2 roky praxe v oboru elektro
  • Orientuje se v elektro schématech
  • Má zkušenosti s údržbou a opravami strojů a zařízení ve výrobě, s montážní a servisní prací v oboru vytápění, chlazení, voda
  • Umí číst technickou dokumentaci
  • Práce s PC na uživatelské úrovní je samozřejmostí

Výhodou bude, pokud máte:

  • Elektro vzdělání (Vyhláška 50 § 6 a více)
  • Svářečský průkaz
  • Vhodné pro OZP!

Nabízíme:

  • Závodní stravování nebo stravenky
  • 25 dní dovolené
  • Perspektivní a stabilní zaměstnání
  • Odborné vzdělávání a osobní rozvoj (možnost účasti na interních jazykových kurzech)
  • Letní a zimní firemní akce
  • Odměny k jubilejním životním nebo pracovním výročím

Místo pracoviště:

Brno-venkov

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.