Tester

Česká společnost zabývající se stravovacími a platebními systémy hledá kolegu na pozici testera.

Pracovní náplň:

Tester u nás obstarává:
  • Přejímku a testování vlastních produktů firmy v oblasti databázových identifikačních a platebních systémů a nového produktu (tj.nákupního portálu)
  • Testování SW a HW produktů s přihlédnutím na podmínky a prostředí zákazníka
  • Uvolňování verzí SW, jejich evidence a archivace
  • testování upgrade systému u zákazníků s přihlédnutím k zákaznickým úpravám SW
  • tvorbu a udržování dokumentace testovacích postupů a uživatelské dokumentace
  • tvorbu testovacích postupů
  • spolupráci s realizačními pracovníky a pracovníky vývoje a servisu (dodávané platební a identifikační systémy, zejména pro oblast stravování, jsou postaveny na OS Windows 7/8/10, Windows Server 2008/2012/2016 a databázi MS SQL 2008/2012/2014/2016. Novými produkty jsou internetový portál FirstBuySale a mobilní aplikace pro Android, iOS a Windows)

Požadujeme:

Pokud chceš získat pozici testera, měl/a bys:
  • mít odborné znalosti v oblasti IT dle aktuální technologie firemních produktů a prostředků pro testování
  • mít ukončené min. SŠ vzdělání (podmíněno praxí v testování SW minimálně 1 rok), lépe VŠ tech. oboru (elektro, IT),
  • umět analyticky uvažovat, pracovat pečlivě, důsledně a nést zodpovědnost za svůj výkon
  • být samostatný/á a zároveň dokázat pracovat v týmu
  • mít angličtinu na úrovni nutné k běžné profesi IT (testované produkty jsou v češtině)
  • se chtít vzdělávat
Velkou výhodou ti je, když:
  • máš zkušenost v oblasti programování a SQL databází
  • znáš jazyk SQL, technologie WWW, programování (HTML, PHP)
  • máš vztah k HW a periferiím PC
  • jsi se už setkal/a s automatickým testováním
  • jsi pracoval/a ve skladovém hospodářství v oblasti stravovacích systémů

Nabízíme:

Nabídnout i za to můžeme:
  • mzdu podle schopností a zkušeností
  • zajímavou a různorodou práci v oblasti IT
  • práci s novým produktem společnosti
  • mladý a odborně zdatný tým
  • standardní benefity
  • práce na částečný home office
  • nekuřácké prostředí
  • nástup možný ihned

Místo pracoviště:

Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.