Technolog zpracování plastů

Německá automobilová společnost hledá do svých řad nového kolegu na pozici technologa zpracování plastů.

Pracovní náplň:

V práci budete:
  • vzorovat nové formy
  • vytvářet vstřikovací protokoly
  • účastnit se na nových projektech vytvářet analýzy rizik
  • odpovídat za náběh nových projektů
  • řešit interní reklamace, hledat kořenové příčiny
  • programovat manipulátory a automatizace
  • pracovat na ranní směně
  • moci realizovat vlastní nápady
  • zavádět inovace a nové technologie

Požadujeme:

Určitě musíte:
  • znát problematiku forem
  • znát technologie vstřikování, zpracování plastu
  • ovládat NJ, nebo AJ
  • umět pracovat na PC – MS Office
  • mít zkušenost se vstřikolisy (Arburg) a manipulátory Wittmann
  • dokázat myslet analyticky, výborně komunikovat, pracovat pečlivě, spolehlivě a samostatně
  • být odolný vůči stresu
  • být časově flexibilní
  • mít řidičský průkaz sk. B
  • znát šestiosé manipulátory - výhodou

Nabízíme:

Získáte za to:
  • zázemí dlouhodobě stabilní nadnárodní společnosti
  • zajímavou práci v dynamickém prostředí automobilového průmyslu
  • výborné platové ohodnocení v závislosti na zkušenostech
  • 13. plat dle hospodářských výsledků
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity
  • odborná školení
  • jazykové kurzy
  • nástup možný ihned

Místo pracoviště:

Ivanovice na Hané

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.