Technik obaloven - montér

Pro našeho klienta, menší českou společnost (inženýrsko-dodavatelskou) s dlouhodobou působností na trhu a sídlem v Brně, hledáme novou posilu na pozici Technik obaloven - montér.

Pracovní náplň:

Co vás čeká

• montáže nových obaloven asfaltových směsí na místě u klientů,

• servisní činnosti na již postavených obalovnách,

• zodpovědnost za správnost a kvalitu provedené práce

Požadujeme:

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• SOU technického směru,

• umíte svařovat elektrikou,

• máte technické myšlení,

• nevadí Vám cestování a pobyty po stavbách v ČR, SR a Polsku,

• nebojíte se výšek a venkovní práce,

• jste časově flexibilní, zručný, pečlivý,

• jste schopný týmové práce,

• máte ŘP

Výhodou bude, pokud budete

• mít rozhodně zkušenosti v oblasti montážních prací,

• mít znalosti z oblasti svařování, potrubních prací, elektrikářské (Vyhláška § 50 není potřeba)

Nabízíme:

Co vám můžeme nabídnout

• odpovídající mzdové ohodnocení

• menší přátelský kolektiv

• stabilní dlouhodobou práci

• firemní benefity - stravenky, sick days, dovolenou

Místo pracoviště:

Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.