Technik kontroly

Pro našeho klienta, který má sídlo Černé Hoře u Brna a je významným celosvětovým výrobcem a dodavatelem zařízení a systémů pro radiační ochranu a kontrolu, do společnosti, kde je radost pracovat a všichni se stále znají, hledáme novou posilu na pozici Technika kontroly.

Pracovní náplň:

• kontrolní činnost v rámci výrobního procesu

(technická kontrola finálních výrobků, mechanických sestav, elektronických modulů, stupních materiálů),

• záznam výsledků kontrol v rámci kontrolního plánu a ERP systému,

• zlepšování procesů jakosti ve výrobě, zavádění nových kontrolních postupů,

• komunikace a spolupráce s příslušnými odděleními za účelem včasné identifikace neshod výrobků a řešení nápravných opatření.

Požadujeme:

• SOU/SŠ technického směru,

• vzdělání umožňující získat par. 6 Vyhlášky č. 50,

• znalost čtení technické dokumentace (orientace ve stojírenských a elektrotechnických výkresech),

• velmi dobrá znalost Microsoft Office (Word, Excel),

• základní znalost výrobních postupů v lehkém průmyslu,

• AJ na úrovni práce s technickou dokumentací.

Hledáme nového nového kolegu, který má smysl pro přesnost, je samostatný, zodpovědný, má dobré vyjadřovací schopnosti a ŘP sk. B.

Nabízíme:

• co neumíte vás naučíme a budeme vás podporovat v dalším pracovním rozvoji,

• odpovídající mzdové ohodnocení,

• pružnou pracovní dobu,

• firemní benefity - stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na PP, odborné kurzy,

• zázemí stabilní firmy s tradicí 27 let,

• opravdu příjemnou atmosféru ve firmě.

Pozice je vhodná jak pro ABSOLVENTY, tak pro UCHAZEČE S PRAXÍ.

Místo pracoviště:

Černá Hora u Brna

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.