Technik IT - síťař (LAN, WAN, VoIP)

Česká IT společnost s více jak 25letou působností na trhu v oblasti HW i SW, hledá do svého týmu kolegu technika-síťaře.

Pracovní náplň:

Náš síťový specialista běžně:
  • Konfiguruje a spravuje sítě a síťové aktivní prvky Cisco (praxe nutná)
  • Spravuje serverové operační systémy MS Windows 2010 a vyšší
  • Dělá s technologiemi pro virtualizaci VMware a Hyper-V, VMware vSphere Distributed Switch (VDS)
  • Řeší zálohování VM ve virtuálním prostředí
  • Má na starosti monitoring a proaktivní support
  • Zabývá se incidenty
  • Správa datová centra
  • Zkušenosti s konfigurací a správou VoIP služeb jsou výhodou

Požadujeme:

Takto si představujeme ideálního kandidáta:
  • Zná síťové technologie a protokoly
  • Technologie Cisco mu také není cizí
  • Má praktické zkušenosti z oblasti správy LAN/WAN
  • Vyzná se ve správě a problematice enterprise firewallů, loadbalancerů
  • Jeho AJ je na technické úrovni (četba manuálů)
  • Učí se rychle a dokáže pracovat sám (proaktivně, přesně a zodpovědně)
  • Umí diagnostikovat problém, zároveň i analyzovat jednotlivé části problému
  • Chová se slušně u klientů, je obecně pozitivní a jede na kvalitu, ne na kvantitu
  • Má ŘP sk. B

Nabízíme:

A my nabízíme:
  • pružnou pracovní dobu
  • různorodou pracovní náplň
  • možnost dalšího vzdělávání, odborná školení
  • 5 týdnů dovolené
  • výuku anglického jazyka zdarma
  • příspěvek na stravování
  • občerstvení na pracovišti
  • SIMku s neomezeným paušálem i pro soukromé užití
  • služební vůz k dispozici
  • bezproblémové parkování v blízkosti firmy
  • příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv

Místo pracoviště:

Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.