Svářeč

Přední světový výrobce techniky pro průmyslové zpracování masa hledá do svých řad kolegu na pozici svářeče.

Pracovní náplň:

Hledáme právě tebe, pokud chceš:
  • svařovat nerez
  • využít schopnosti ve čtení technické dokumentace
  • pracovat na plný úvazek

Požadujeme:

Na pozici svářeče TIG, příp. CO2 se hodíš, jestliže:
  • jsi vyučený v kovooboru a máš zkušenosti se svařováním nerez materiálů
  • máš zkušenosti se svařováním TIG, příp. CO2
  • umíš číst v technické dokumentaci
  • jsi natolik pečlivý, že ti při práci neunikne žádný detail
  • svářečský průkaz skupiny ZK 141 W11 ti je výhodou

Nabízíme:

Co jako svářeč získáš:
  • zázemí stabilní společnosti a motivující pracovní podmínky
  • rozmanitou pracovní činnost
  • příjemný kolektiv mladých spolupracovníků
  • příspěvek na stravování v prostorách firmy
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • 25 dní dovolené, 13. mzdu

Místo pracoviště:

Valtice

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.