Stavbyvedoucí se zaměřením na demolice

Jste komunikativní a zvyklý vést tým? Pokud děláte v oboru stavebnictví, máme pro Vás tip! Stavební firma zaměřená zejména na demolice a zemní práce hledá stavbyvedoucího na HPP nebo OSVČ.

Pracovní náplň:

Stavbyvedoucí přijde běžně do styku s:
  • špičkovým vybavením
  • rozpočty, organizací týmu, RTS
  • prací a komunikací s lidmi ve svém týmu
  • s běžným cestováním na stavby

Požadujeme:

Společnost očekává, že:
  • jste dokončil minimálně středoškolské vzdělání v oboru stavebnictví
  • vlastníte ŘP sk. B
  • umíte zorganizovat práci skupině lidí a následně s nimi komunikovat tak, aby vše v klidu klaplo
  • je pro Vás samozřejmostí nést za svou práci zodpovědnost
  • nejste sólista, naopak máte pro-týmového ducha
  • pokud máte praxi v oboru, máte před ostatními náskok

Nabízíme:

Za Váš přínos se Vám odmění:
  • Mobilním telefonem a notebookem
  • Služebním autem
  • Účastí na firemních akcích
  • prémiemi

Místo pracoviště:

Brno a okolí

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.