Specialista technické dokumentace

Přední světový výrobce techniky pro průmyslové zpracování masa hledá do svých řad kolegu na pozici specialisty technické dokumentace.

Pracovní náplň:

Jako specialista technické dokumentace budeš:
  • tvořit a spravovat návody a technické dokumentace strojního zařízení pro masný průmysl
  • úzce spolupracovat s vývojovým a konstrukčním oddělením

Požadujeme:

Hledáme právě tebe, pokud:
  • máš ukončenou střední v oboru strojírenství nebo v příbuzném technickém oboru
  • jsi zvyklý pracovat s PC a běžně používáš MS Office
  • CAD systém je ti důvěrně známý (Solidworks výhodou)
  • ti vyhovuje pracovat samostatně a využít při tom svůj smysl pro pečlivost
  • máš pozitivní přístup k elektronickým datům, SW, atd.

Nabízíme:

Co jako specialista technické dokumentace získáš:
  • zajímavou a perspektivní práci pro předního světového výrobce ve svém oboru
  • podporu profesního a jazykového vzdělávání
  • příjemné pracovní prostředí ve velmi dobré dostupnosti (MHD, vlastní parkoviště)
  • příspěvek na stravování v prostorách firmy
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • pružnou pracovní dobu, 25 dní dovolené, 13. mzdu

Místo pracoviště:

Valtice

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.