Specialista strategického nákupu

Chcete se podílet na strategické koordinaci nákupu pro přední celosvětovou společnost? Zajímá Vás řízení nákupu a uzavírání smluv? Pak máme pro Vás příležitost pracovat pro významnou společnost zabývající se přepravou osob.

Pracovní náplň:

  • globální analýza trhu a interní vyhodnocení informací
  • vývoj a implemetace nových globálních nákupních strategií
  • řízení vztahů s dodavateli
  • optimalizace dodavatelské základny
  • koordinování komunikace mezi dodavateli a všemi vnitřními organizačními jednotkami
  • zapojení do mezinárodního reportingu

Požadujeme:

  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (minimálně úroveň B2)
  • praxe v oblasti strategického nákupu
  • řidičský průkaz sk. "B"
  • VŠ/SŠ technického směru výhodou
  • samostatné uvažování
  • komunikativnost
  • zkušenost v meinárodním prosředí výhodou

Nabízíme:

  • zajímavou práci v mezinárodní společnosti
  • rozmanitý balíček benefitů (příspěvky na životní/penzijní pojištění, pružní pracovní doba a jiné)
  • odborné zaškolení a další vzdělávání

Místo pracoviště:

Břeclav

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.