Specialista marketingu

Pro výjimečnou společnost vyrábějící biopotraviny hledáme pracovníky na pozici Marketingový specialista senior / junior

Pracovní náplň:

  • tvorba a řízení marketingových strategií
  • návrh a realizace marketingových a obchodních projektů a odpovědnost za ně
  • příprava firemních akcí, prezentací a dalších marketingových aktivit
  • spolupráce na tvorbě tiskovin
  • online marketing

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání se zaměřením na ekonomiku, marketing
  • minimálně 2 roky praxe v marketingu (pozice senior)
  • výborná znalost sociálních sítí a velmi dobrá znalost práce na PC včetně grafických programů
  • požadujeme komunikativní znalost AJ + znalost NJ výhodou
  • znalost nástrojů online marketingu, kreativitu, inovativní přístup
  • výborné komunikační schopnosti, cit pro estetiku
  • reprezentativní vystupování, ochotu cestovat
  • bydliště v okrese Břeclav nebo Hodonín výhodou

Nabízíme:

  • velmi přátelský kolektiv ajedinečnou firemní atmosféru
  • exkluzivní pracovní prostředí
  • odpovídající platové ohodnocení, 13. plat
  • zázemí úspěšné společnosti s rakouským vlastníkem
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na stravování

Místo pracoviště:

Jihomoravský kraj

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.