Specialista ISŘ

Pro našeho klienta, který má sídlo Černé Hoře u Brna a je významným celosvětovým výrobcem a dodavatelem zařízení a systémů pro radiační ochranu a kontrolu, do společnosti, kde je radost pracovat a všichni se stále znají, hledáme novou posilu na pozici Specialista - samostatný referent ISŘ (Integrovaného systému řízení).

Pracovní náplň:

• koordinace a rozvoj zavedeného ISŘ (kvalita, životní prostředí, BOZP, bezpečnost informací) dle potřeb společnosti,

• správa dokumentace ISŘ,

• vedení agend neshod a interních auditů,

• koordinace certifikačních a zákaznických auditů.

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání,

• zkušenost se systémem řízení dle standardů ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001,

• praxi min. 3 roky v oblasti systémů řízení ve výrobní firmě,

• zkušenosti s certifikačními a zákaznickými audity,

• samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a spolehlivost,

• logické uvažování a smysl pro praktičnost.

Výhodou pro vás bude

• zkušenost s ISO 27001 a Vyhl. 408/2016 Sb.,

• znalost anglického jazyka.

Nabízíme:

• odpovídající mzdové ohodnocení,

• pružnou pracovní dobu,

• firemní benefity - stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na PP, odborné kurzy,

• zázemí stabilní firmy s tradicí 27 let,

• opravdu příjemnou atmosféru ve firmě,

• a budeme vás podporovat v dalším pracovním rozvoji.

Místo pracoviště:

Černá Hora u Brna

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.