Skladník - nákupčí

Před více než 10 lety založila v Hulíně skupina nadšenců českou start up firmu zaměřenou na přestavbu vozidel se spalovacím motorem na vozidla na elektrický pohon, společně s výrobou trakčních baterií, podle vlastního know-how. Postupně se přidaly automobily, vozidla hromadné dopravy až po dnešní těžké stroje. Dnes firma směřuje k postupné plné automatizaci výroby a vývoji dalších generací bateriových systému na bázi lithia. S tím dále souvisí elektromobilita a energetická úložiště.

Pracovní náplň:

  • organizace skladu, příjem a výdej materiálu na sklad podle systému
  • skladová evidence v systému Pohoda – příjemky, výdejky
  • vystavování dodacích listů v rámci expedice zboží či materiálu
  • příprava zboží či materiálu pro expedici
  • nákup a fyzické naskladnění zboží
  • vytváření objednávek dle kusovníku zadaného v systému dle plánu výroby
  • odesílání objednávky dodavateli a sledování jejího plnění
  • nákup zboží přímo u dodavatele (v rámci Moravy)
  • jednání s dodavateli, vyjednávání cenové politiky
  • exportní, importní i ADR přepravy

Požadujeme:

  • máte praxi se skladovou činností
  • víte, jak funguje skladové hospodářství
  • dokážete samostatně pracovat a nést za svoji práci odpovědnost
  • umíte si efektivně rozdělit a naplánovat práci a máte rádi pořádek ve věcech
  • jste pečlivý, flexibilní
  • máte ŘP sk. B a platný průkaz obsluhy motorových vozíků – výhoda
  • se orientujete ve Wordu, Excelu, Outlooku a IS Pohoda
  • angličtinu použijete pro písemnou komunikaci se zahraničními dodavateli

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • zaměstnání ve firmě s budoucností
  • můžete získat či si obnovit řidičský průkaz VZV
  • NTB, mobilní telefon i pro soukromé účely
  • příspěvěk na stravování, občerstvení na pracovišti (káva,čaj)
  • pracovní oblečení - triko, mikina, kalhoty, boty, zimní bunda- a přispíváme na praní
  • odměnu za doporučení nového zaměstnance, odměnu za nápad a zlepšení
  • to co je hodně důležité - kolektiv slušných lidí

Místo pracoviště:

Hulín

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.