Servisní technik

Pracoval byste rád v úspěšné, stabilní společnosti zabývající se vývojem, výrobou a prodejem nápojových směsí? Pak jste tu správně!

Pracovní náplň:

  • zajišťování instalace, oprav a údržby nápojových strojů a technologií u zákazníků – po Praze a ve Středních Čechách
  • evidování pohybu strojů, technologií a náhradních dílů
  • příležitostné pracovní cesty do Brna (zde je hlavní sklad a centrála pro servis, menší sklad je v Praze)

Požadujeme:

  • SŠ/SOŠ, obor elektro, s maturitou
  • vyhláška 50
  • technické znalostii a dovednostii
  • práce s PC na uživatelské úrovni (word, excel, internet)
  • pracovat na základě operativních plánů
  • pracovat koncepčně, systematicky a umět si organizovat práci
  • časová flexibilita
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • zajímavou, náročnou a zodpovědnou práci na HPP
  • odpovídající ohodnocení
  • služební automobil, mobil, notebook
  • stravenky
  • dovolenou navíc

Místo pracoviště:

Praha a Střední Čechy

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.