Servisní technik

Jste servisní technik a rád byste pracoval ve společnosti zabývající se vývojem, výrobou a prodejem nápojových směsí? Pak jste tu správně!

Pracovní náplň:

Co Vás čeká a nemine:
  •  Zajišťování instalace, oprav a údržby nápojových strojů a technologií u zákazníků – po Praze a v Čechách
  •  Evidování pohybu strojů, technologií a náhradních dílů

Požadujeme:

Zajímáte nás pokud:
  • máte SŠ/SOŠ, obor elektro, s maturitou
  • máte vyhlášku 50
  • disponujete technickými znalostmi a dovednostmi
  • umíte dobře komunikovat
  • znáte práci s PC na uživatelské úrovni (word, excel, internet)
  • zvládnete pracovat na základě operativních plánů
  • dokážete pracovat koncepčně a systematicky
  • ovládáte širokou škálu technologií
  • jste fyzicky zdatntý
  • umíte anglicky (to je velkou výhodou)
  • jste časově flexibilní
  • máte řidičský průkaz sk. B
  • jste pečlivý a spolehlivý

Nabízíme:

Můžete čekat:
  • zajímavou, náročnou a zodpovědnou práci na HPP
  • odpovídající ohodnocení
  • služební automobil, mobil, notebook
  • stravenky
  • dovolenou navíc

Místo pracoviště:

Praha a Čechy

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.