Servisní technik (elektro) s angličtnou

Pro našeho klienta, předního distributora výrobního vybavení a spotřebního materiálu pro výrobu elektroniky, zdravotnických a průmyslových zařízení hledáme kolegu na pozici servisního inženýra, který bude mít na starosti Česko a Slovensko. Jedná se o samostatnou práci v menším přátelském kolektivu odborníků na brněnské pobočce irské společnosti, která již přes 20 let poskytuje plnou prodejní a servisní podporu ve střední Evropě a po celém Irsku.

Pracovní náplň:

  • budete poskytovat technickou podporu a zaškolování zákazníkům
  • komunikovat s dodavateli, vedením a zahraničními kolegy v angličtině
  • objednávat potřebné náhradní díly
  • provádět instalaci, opravy, měření, kalibraci zařízení
  • těsně spolupracovat s obchodníky společnosti a office manažerem
  • pracovat s technickou dokumentací (zejména elektro)

Požadujeme:

  • absolvoval/a jste vysokou školu ttechnického směru - elektrotechnika výhodou
  • máte za sebou minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici
  • domluvit se anglicky pro Vás není problém
  • dobře se orientujete v technické dokumentaci
  • rád/a pracujete samostatně a umíte si svou práci šikovně rozvrhnout
  • jste aktivní řidič/ka, sk. B
  • baví Vás technika a máte chuť se vzdělávat

Nabízíme:

  • služební auto i pro soukromé účely
  • notebook
  • mobilní telefon
  • stravenky
  • školení u výrobců v zahraničí
  • zázemí stabilní společnosti a přátelský kolektiv
  • možnost dalšího rozvoje a vzdělávání

Místo pracoviště:

Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.