Seřizovač lisovny plastů

Německá automobilová společnost hledá do svých řad nového kolegu na pozici seřizovače lisovny plastů.

Pracovní náplň:

V práci budeš:
  • pracovat v nepřetržitém provozu
  • zabezpečovat chod lisovny
  • přehazovat formy
  • seřizovat lisy a manipulátory

Požadujeme:

Určitě musíš:
  • mít zkušenosti s vstřikolisy (Arburg) a manipulátory Wittmann
  • znát šestiosé manipulátory - výhodou
  • dokázat analyticky myslet, výborně komunikovat, být časově flexibilní, pečlivý, spolehlivý a samostatný
  • odolávat stresu

Nabízíme:

Získáš za to:
  • zázemí dlouhodobě stabilní nadnárodní společnosti
  • zajímavou práci v dynamickém prostředí automobilového průmyslu
  • 13. plat dle hospodářských výsledků
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity
  • nástup možný ihned

Místo pracoviště:

Ivanovice na Hané

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.