Scrum master

Pro našeho klienta, společnosti zabývající se vývojem herních systémů, hledáme do týmu zkušeného scrum mastera.

Pracovní náplň:

Jako scrum master budete:
  • dohlížet na cca 10 členný tým vyvíjející .NET platformy,
  • člověk, který bude odpovědný za odstranění překážek na dodání produktových cílů,
  • prostředník mezi týmem a jakýmikoli negativními vlivy,
  • dohlížet, aby procesy probíhaly v souladu s plánem a aby členové týmu dodržovali dohodnuté procesy,
  • organizovat schůzky a povzbuzovat tým ke zlepší a zkvalitnění práce,
  • plnit funkci týmového facilitátora.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ v oboru informačních technologií, managementu či IT managementu,
  • zkušenosti na obdobné pozici (scrum master či product owner)
  • znalost metody vývojových procesů,
  • zkušenosti z vedením kolektivu, komunikativnost, přirozenou autoritu,
  • znalost anglického jazyka (častá spolupráce se zahraničím).

Nabízíme:

  • dobré platové ohodnocení,
  • flexibilní pracovní doba,
  • po zaškolení možnost home office,
  • slevy na pojištění,
  • snadné parkování v areálu firmy.

Místo pracoviště:

Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.