Samostatná účetní - mzdová účetní (Ž/M).

Pro našeho klienta, úspěšnou českou výrobní a obchodní společnost hledáme uchazeče na pozici: SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ - MZDOVÁ ÚČETNÍ (Ž/M).

Pracovní náplň:

kompletní zpracování mzdového účetnictví
vedení mzdové agendy, statistik a výkazů
výpočet srážek, odvodů a daní
zpracování ročního zúčtování
komunikace s úřady
vedení dalších účetních agend (faktury vydané, přijaté, sklady apod.) v rámci zastupitelnosti a rozdělení činností v účtárně společnosti

Požadujeme:

SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání, nejlépe ekonomického směru
prokazatelné odborné znalosti, praxi ve mzdové oblasti min. 2 roky
alespoň základní znalost podvojného účetnictví
dobrou znalost práce v MS Office

Nabízíme:

zázemí silné a stabilní společnosti
pružnou pracovní dobu
odpovídající mzdové ohodnocení
přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
závodní stravování
HPP na dobu neurčitou

Místo pracoviště:

Blansko

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.