Ředitel vývoje

Pro klienta, stabilní mezinárodní společnost s obchodními aktivitami po celém světě, se zaměřením na výrobu techologií a dílů pro tepelné řezání a svařování kovů, která má v tomto oboru na českém trhu své prvenství, hledáme nového kolegu. Společnost, která si stále hlídá kreativního ducha a hledá nové cesty. Kde pracují bezvadní lidé a využívá se špičkové know how. Hledáme kandidáta na pozici Ředitele vývoje, který bude zároveň členem TOP managementu.

Pracovní náplň:

  • vedení úseku vývoje - včetně spolupráce s mezinárodními členy vývoje TMT Group
  • další rozvoj a zlepšování vývojových a zkušebních procesů
  • aktivní interní komunikace a motivace svěřeného týmu (konstruktéři, technologové, lidé ve vývojové zkušebně a prototypové dílně, ca 10 - 15 lidí)
  • spolupráce na transformaci společnosti na OEM značku
  • převzetí zodpovědnosti za procesní a personální přípravu úseku na další rozvoj produktového portfolia
  • spolupráce s interními a externími partnery, odborná podpora obchodního týmu

Požadujeme:

  • VŠ technického směru (ideálně strojírenství) a vztah k oboru svařování a řezání kovů
  • min. 3 roky práce na manažerské pozici, praxi v řízení týmu techniků
  • zkušenosti s přípravou a realizací změn (výhodou jsou zkušenosti z projektového managementu)
  • manažerské komunikační schopnosti (stručnost, srozumitelnosti i pro netechnické kolegy, prezentování, jednání na úrovni TOP managementu, komunikace změn)
  • orientaci na cíl a na lidi, zkušenosti a nápady, znalosti moderních metod řízení a plánování
  • angličtinu vč. technické pro denní komunikaci, NJ výhodou
  • ochotu cestovat vč. zahraničí

Nabízíme:

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • mzdu a benifity odpovídající manažerské pozici
  • služební vůz i k soukromým účelům
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • cafeterii, sportovní a kulturní akce
  • možnost dalšího profesního rozvoje a vzdělávání

Místo pracoviště:

Uherské Hradiště

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.