Vedoucí projektu

Česká firma zabývající se vývojem, výrobou a prodejem unikátních měřících přístrojů hledá kolegu, který se bude podílet na jejich výrobě a vývoji. Jste osobnost s technickým myšlením, pracujete samostatně a manuální práce je Vám blízká? V tom případě se s Vámi ráda osobně potkám.

Pracovní náplň:

  • hlavní náplní práce je výroba a vývoj geofyzikálních přístrojů, jejich testování
  • občasná komunikace se zákazníky a dodavateli

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • přehled ve fyzice, elektrotechnice, manuální zručnost a zkušenost s pájením velkou výhodou
  • komunikativní znalost AJ
  • řidičský průkaz sk. B
  • dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

  • zajímavé platové ohodnocení
  • kompletní zaškolení
  • práci v zajímavém oboru

Místo pracoviště:

Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.