Projektový inženýr

Orientujete se v plánování a koordinaci nových i stávajících projektů? Pak máme pro Vás příležitost pracovat ve významné německé společnosti zabývající se automobilovým průmyslem.

Pracovní náplň:

  • zodpovědnost za vedení a změnu stávajících i nových projektů
  • plánování a koordinace v rámci řízení projektů
  • reporting statusů projektů
  • příprava zákaznických návštěv
  • sběr dat z výroby pro analýzu výrobního procesu
  • úzká spolupráce s ostatními odděleními
  • řešení interních problémů
  • podpora při rešení reklamací od zákazníka

Požadujeme:

  • máte vystudovanou školu technického zaměření (doplňující vzdělání v oblasti kvality, např. QVP výhodou)
  • ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • máte výbornou znalost MS Office
  • jste odpovědný, spolehlivý a flexibilní
  • znalost AutoCAD výhodou

Nabízíme:

  • zaměstnání ve stabilní společnosti
  • možnost pracovních cest
  • motivující platové ohodnocení
  • stravenky, cafeterie a další

Místo pracoviště:

Žďár nad Sázavou

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.