Projektant technologických celků (ocelových konstrukcí) - junior

Pro našeho klienta, menší českou společnost (inženýrsko-dodavatelskou) s dlouhodobou působností na trhu a sídlem v Brně, hledáme novou posilu na pozici Projektant technologických celků (ocelových konstrukcí) - junior. Hledáme někoho nadšeného do konstrukcí a technického kreslení, který se přípojí ke stávajícímu zkušenému kolegovi, bude se od něho učit a pomáhat. A bude se podílet a sám vymýšlet atypické úpravy ocelových konstrukcí dle přání zákazníků.

Pracovní náplň:

• nastudování zadané zakázky
• vyjasnění specifikací se zákazníkem
• navržení řešení a vypracování základního návrhu
• vypracování technického řešení
• hlavně se ale budete postupně zaučovat a spolupracovat se zkušeným kolegou

Požadujeme:

• SŠ/VŠ technického směru, vhodné i pro absolventy
• umíte kreslit a číst výkresy
• máte technické myšlení a představivost
• znalost modelování ve 3D (Invertor)
• znalost modelování ve 2D AutoCAD
• máte základní znalosti pružnosti a pevnosti a materiálů
• máte všeobecný přehled v nových technologiích
• čeká Vás cestování minimálně po ČR/SR
• jste časově flexibilní
• umíte komunikovat a vystupovat
• máte ŘP

Nabízíme:

• odpovídající mzdové ohodnocení
• menší přátelský kolektiv
• profesní rozvoj
• stabilní dlouhodobou práci
• samostatnou a zodpovědnou práci
• firemní benefity - stravenky, sick days, dovolenou,

Místo pracoviště:

Brno - Tuřany

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.