Programátor WinForms senior

Česká společnost zabývající se stravovacími a platebními systémy hledá seniorního programátora WinForms.

Pracovní náplň:

Od seniorního programátora WinForms očekáváme:
  • dobrou znalost programování v .NET Framework 4 a výše, jazyk C#
  • praxi ve vývoji .NET Framework aspoň 1 rok
  • praktické znalosti objektového programování, objektový návrh
  • zkušenost s vývojem aplikací Windows Forms nebo WPF
  • zkušenosti s vývojem databázových aplikací (nejlépe MS SQL, ale i jiné)
  • angličtinu minimálně na úrovni dostačující ke studiu technické dokumentace a k získání informací z webu
  • aktivní přístup k řešení, schopnost analytického myšlení a samostatnosti
  • spolehlivost a vůli práce v týmu

Požadujeme:

Výhodou ti je, pokud:
  • máš pokročilou znalost programování v C#.NET – návrhové vzory, thready, WCF, dependency injection a dependency injection unit testů
  • můžeš ukázat vlastní zdrojový kód o rozsahu 300 a více řádků (nemusí jít o funkční aplikaci; řeší se nějaký netriviální problém s využitím zajímavých algoritmů a řešení – Dependency injection, generika, LINQ, dědičnost, vícevrstvé aplikace, ORM)

Nabízíme:

My můžeme za to vše nabídnout:
  • odpovídající plat
  • vstřícné firemní prostředí
  • pracovní doba 9:00-15:00
  • možnost home office
  • profesní růst, možnost odborného vzdělávání
  • spolupráci na nových produktech společnosti
  • mladý a odborně zdatný tým
  • standardní benefity
  • nekuřácké prostředí

Místo pracoviště:

Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.