Programátor se zapálením pro vývoj

Už jsi jako programátor něco zažil a dokázal? Hledáš místečko, kde bys své znalosti a dovednosti zúročil? Česká IT společnost zabývající se stravovacími a platebními systémy do svého týmu hledá zkušeného programátora – čti dál!

Pracovní náplň:

Co budeš dělat:
  • Vyvíjet multiplatformní mobilní aplikace (C#/Xamarin.Forms)
  • Starat se o vývoj aplikační i business logiky
  • Psát čistý kód (SOLID)
  • Pracovat s moderními technologiemi

Požadujeme:

Potřebuješ k tomu:
  • Mít zkušenost s vývojem v Xmarin.Forms (Android, iOS)
  • Znát dobře C#/.NET (.NET 4.8, .NET CORE 3.1)
  • Vědět, která bije, když je řeč o REST API, WCF
  • Být seznámen s dependency injections (Unity Container)
  • Rozumět ORM (NHibernate, Entity framework)

Výhodou proti ostatním ti bude:
  • Praxe s aplikačními frameworky (Prism, MvvmCross apod.)
  • Znalost T-SQL

Nabízíme:

Kromě mzdy u nás získáš:
  • pracovní dobu 9:00-15:00
  • možnost home office
  • šanci účastnit se odborných školení
  • příležitost k profesnímu růstu
  • svůj podíl spolupráce na nových produktech společnosti
  • kolegy v mladém a odborně zdatném týmu
  • standardní benefity
  • nekuřácké pracovní prostředí

Místo pracoviště:

Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.