Programátor PLC (MaR)

Česká společnost poskytující komplexní dodávky v realizaci technických zařízení budov, systémy automatizace budov včetně inteligentních (MaR, SLP, BMS) a následný servis a provoz, hledá kandidáty na pozici "Programátor PLC".

Pracovní náplň:

  • realizace a servis zakázek MaR (měření a regulace)
  • integrace měřičů energií
  • zpracování uživatelských dokumentací
  • koordinace činností s kolegy z ostatních oddělení podílejících se na dané zakázce
  • zaškolení obsluhy a podpora uživatelů

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ v oboru automatizace (ASŘTP) nebo elektrotechniky
  • praxe v oboru výhodou
  • znalost programování řídicích systémů PLC
  • znalost elektrotechniky, technologií budov
  • znalost komunikačních sběrnic a protokolů
  • znalost projektových dokumentací elektro – MaR, základních operačních systémů
  • anglický jazyk na základní uživatelské úrovni
  • osvědčení dle vyhlášky č. 50/1978 Sb.
  • řidičský průkaz sk. B
  • komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost, samostantnost a inciativa při řešení zadaných úkolů
  • schopnost pracovat v týmu s ostatními kolegy

Nabízíme:

  • opravdu zajímavou a různorodou práci
  • zázemí v stabilní společnosti s přátelským kolektivem
  • osobní a profesní rozvoj
  • zajímavé platové ohodnocení, motivační příplatky a kvartální odměny
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • notebook, mobil (možnost využití výhodných tarifů i pro rodinné příslušníky)
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky (Sodexo Multi-pass)
  • kafeterie
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • společné sportovní a kulturní akce

Místo pracoviště:

Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.