Produktový manažer – aplikační inženýr automatizačních prvků

Hledáte pracovní pozici, kde budete moci vyvíjet a vymýšlet nová technická řešení v oblasti automatizace, bezpečnosti a senzoriky? Pak tu pro Vás něco máme! V zastoupení našeho klienta, stabilní české společnosti se sídlem v Brně, která se zabývá distribucí elektronických součástek a automatizačních prvků, hledáme do pražské pobočky nebo brněnského sídla kandidáty na pozici: Produktový manažer – aplikační inženýr automatizačních prvků

Pracovní náplň:

  • návrh řešení aplikace na „klíč“ dle požadavků zákazníka
  • podpora zákazníkům – nastavení parametrů / programování
  • prezentace produktů, příprava nabídek a reporting
  • aktualizace přidělené části webu společnosti, příprava a účast na veletrzích
  • interní školení pro obchodníky, účast na školení u dodavatelů v zahraničí

Požadujeme:

  • Vš strojní / elektrotechnická
  • Aj  - na komunikativní úrovni
  • samostatnost, spolehlivost, kreativita a vůle hledat a vytvářet nová technická řešení
  • praxe v oboru bezpečnost /senzorika a orientace v bezpečnostních normách výhodou
  • ŘP skup. B, běžná znalost PC

Nabízíme:

  • dlouhodobé zaměstnání umožňující kreativní seberealizaci a profesní rozvoj
  • příspěvek na jazykové a odborné vzdělávání
  • služební notebook a telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky

Místo pracoviště:

Brno nebo Praha

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.