Pracovník technické podpory

Pro našeho klienta, působícího v oblasti elektra, automatizace a bezpečnostních prvků hledáme pracovníka technické podpory.

Pracovní náplň:

  • Technická podpora týmu i zákazníků.
  • Plnění úkolů zadaných technickým ředitelem.

Požadujeme:

  • vzdělání technického směru
  • technické cítění
  • komunikativní a vyjadřovací schopnosti
  • zájem rozvíjet své znalosti
  • dobrá znalost PC
  • dobrá znalost anglického jazyka
  • řidičský průkaz B

Nabízíme:

  • zajímavé zaměstnání v prosperující firmě se smíšeným kolektivem
  • možnost osobního růstu
  • motivující platové ohodnocení
  • zvyšování kvalifikace v oblasti moderních technologií
  • 5 týdnů dovolené
  • odměňování dle obchodních výsledků firmy, věrnostní odměny
  • kurz anglického jazyka ve firmě
  • fitness ve firmě
  • příspěvek na stravování
  • občerstvení na pracovišti

Místo pracoviště:

  • Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.