Operations manažer / zlepšovák

Společnost zabývající se výživou a zdravím a hledá do svého týmu kreativního kolegu, který bude z pozice operations manažera analyzovat a vylepšovat procesy ve výrobě.

Pracovní náplň:

Co pozice operations manažera obnáší?
  • Budete sledovat výrobu a dohlížet na podmínky a bezpečnost práce.
  • Pohlídáte dodržování vnitřních předpisů a postupů.
  • Průběžně budete přispívat do LEAN programu podnětnými poznatky z vašich každodenních pozorování, budete je prosazovat a zavádět.
  • Aktivně se budete podílet na zdokonalování a zefektivňování výroby – budete mít prostor k tomu, abyste přispěli svými návrhy na „zlepšováky“.
  • Veškeré své poznatky, změny a výsledky budete administrativně zpracovávat.
  • Vámi zpracované podklady budete komunikovat jak s management týmem, tak s pracovníky ve výrobě.
  • Vaším největším cílem bude neustálé zdokonalování a zefektivňování výroby.

Požadujeme:

Jak si nového operations manažera představujeme?
  • Máte VŠ vzdělání a 5 let praxe z pozice operations manažera.
  • Ovládáte balíček MS Office tak, že formátování ve Wordu či v Excelu je pro vás rutina.
  • Máte řidičský průkaz, který aktivně využíváte.
  • Váš trestní rejstřík je čistý jako slovo Boží.
  • Umíte pracovat v SAPu.
  • Komunikujete anglicky na pokročilé úrovni.
  • Hledáte práci, kde budete vylepšovat, spořit, vést, dohlížet, plánovat, vytvářet, rozhodovat a předávat informace.

Nabízíme:

Co všechno může operations manažer získat?
  • Dostanete práci na hlavní pracovní poměr
  • Budete mít nárok na roční bonus
  • Využijete stravenky za 110,- (platíte jen 5,-)
  • Posunete svou angličtinu díky kurzu během pracovní doby (1x v týdnu)
  • Dovolenkovat budete celkem 5 týdnů
  • Při všech narozeninách a večírcích budete slavit s námi

Místo pracoviště:

Hustopeče

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.