Odborník pro oblast pozemního stavitelství

Baví Vás pozemní stavitelství a prahnete po realizaci seriózních projektů, které jsou vidět? Máte za sebou alespoň rok v oblasti rozpočtů a přípravy stavební výroby? RTS a BUILDPower jsou Vašimi přáteli a pomocníky? Pokud ano, těšíme se právě na Vás. Český komplexní dodavatel staveb – od inženýringu, přes realizaci až po jejich správu, si hledá posilu na pozici přípraváře-rozpočtáře-kalkulanta do Vyškova.

Pracovní náplň:

  • budete tvořit cenové nabídky
  • sestavovat materiálové kalkulace a kalkulace výkonů
  • připravovat, zpracovávat a kontrolovat rozpočty
  • vybírat subdodavatele pro jednotlivé zakázky
  • sjednávat obchodní podmínky a smlouvy o dílo s vybranými subdodavateli
  • kontrolovat a posuzovat projektovou dokumentaci

Požadujeme:

  • VŠ, SŠ stavební
  • alespoň 1 rok praxe v oblasti rozpočtů a přípravy stavební výroby
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost
  • znalost MS Office a Outlook na pokročilé úrovni
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení v souladu s kvalifikací a zkušenostmi
  • prostor pro seberealizaci a možnost profesního růstu
  • přátelský kolektiv
  • firemní sportovní a společenské akce
  • závodní stravování
  • pružná pracovní doba
  • možnost home office dle potřeby
  • mobilní telefon
  • PC

Místo pracoviště:

Vyškov

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.