Obchodník pro kvalitní práškové barvy

Zahraniční firma s kanceláří v Brně, která vyvíjí a vyrábí výlučně ekologické výrobky vysoké kvality, které odpovídají nejaktuálnějšímu stavu techniky. Zákazníci jsou ve středu pozornosti veškerého snažení a činnosti.

Pracovní náplň:

  • Zvýšit obrat u stávajících zákazníků kontaktem telefonicky, e-mailem, přes Skype z kanceláře v Brně
  • Identifikovat potřeby zákazníka, poradit mu a nabídnout vhodný produkt
  • Zpracovat obchodní nabídku a být nápomocný zákazníkovi při její realizaci
  • Připravit a odeslat zákazníkovi vzorek, vzorník, katalog
  • Komunikovat s kolegy v zahraničí při realizaci dodávky k zákazníkovi
  • Vytvořit si dlouhodobý a trvalý vztah se zákazníkem

Požadujeme:

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
  • Především obchodní
  • Domluvit se německy nebo anglicky
  • Pečlivost při administraci záznamů o zákaznících v informačních systémech
  • Organizační zdatnost, aby dodávka byla do 24 hodin u zákazníka
  • Komunikační a přesvědčovací směrem k zákazníkům
  • Týmové pro spolupráci s ostatními kolegy

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr ve stabilní zahraniční firmě s kanceláří v Brně
  • Pravidelnou pracovní dobu
  • Důkladné produktové školení
  • Zaškolení na CRM a SAP
  • Malý a stabilní kolektiv
  • Benefity – příspěvek na ovoce a relaxaci
Napište nám, rádi o Vás uslyšíme. Pečlivě čteme každý životopis.

Místo pracoviště:

Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.