Obchodník pro export

Pro našeho klienta, významného celosvětového výrobce a dodavatele zařízení a systémů pro radiační ochranu a kontrolu, se sídlem a pracovištěm v Černé Hoře u Brna, hledáme novou posilu na pozici Obchodníka pro export.

Pracovní náplň:

• analyzování a prohlubování spolupráce s dosavadními obchodními partnery,

• pokračování v rozvoji již vybudované prodejní sítě v zahraničí,

• příprava a zpracování obchodních nabídek i na výběrová řízení v zahraničí,

• hledání nových obchodních příležitostí a partnerů v zahraničí,

Postupně vás zaučíme a podpoříme, jsme tým.

Požadujeme:

• VŠ technického, obchodního či ekonomického směru,

• vynikající znalost AJ v písemné a ústní formě,

• strategické myšlení s orientací na výsledek,

• prokazatelné výborné výsledky s prodejem zboží do zahraničí,

• výborná obchodní komunikace a prezentační dovednosti,

• schopnost budovat dlouhodobé vztahy se zahraničními zákazníky,

• ochota cestovat na zahraniční služební cesty,

• znalost MS Office,

• řidičský průkaz sk. B

Výhodou budou:

• zkušenosti z prodeje průmyslově orientovaných produktů nebo rozsáhlejších systémů,

• zkušenosti s prodejem prostřednictvím obchodních partnerů (B2B),

• znalost dalšího cizího jazyka

Nabízíme:

• odpovídající mzdové ohodnocení,

• pružnou pracovní dobu,

• firemní benefity - stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na PP, odborné kurzy, cvičení, společné akce,

• zázemí stabilní firmy s tradicí 27 let,

• přestože to není v Brně, rozumné dojíždění nebo možnost parkování auta u firmy,

• opravdu příjemnou atmosféru ve firmě, za to vám ručíme!

Místo pracoviště:

Černá Hora

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.