Obchodní zástupce s OZP (oblast Moravy)

Výrobní společnost působící na českém trhu již 30 let v oblasti kovu a plastu hledá do svého týmu společenského obchodního zástupce pro oblast Moravy.

Pracovní náplň:

Z klasických činností obchodního zástupce bude ten náš:

  • pečovat o stávající klienty – rozvážet produkty v rámci prodejní sítě po celé ČR
  • zaškolovat prodejce
  • zabezpečovat další činností související s uvedením produktu do distribuční sítě klienta
  • zajišťovat propagační materiály v obchodních centrech, kde jsou produkty umístěny
  • vyhledávat nové obchodní příležitosti
  • dbát na plnění obchodních cílů

Požadujeme:

Naše představa o nejlepším kandidátovi:

  • má SŠ vzdělání technického směru
  • ví, jak vést jednání s obchodními partnery
  • je asertivní a vystupuje přirozeně a přátelsky
  • chová se tak, aby byl zákazník spokojený
  • umí se sám rozhodnout a vyhovuje mu, když může být za svou práci zodpovědný
  • zvládá obchod tak, že výsledky stojí za to
  • aktivně řídí (sk.B)
  • základy AJ, NJ vítány
  • výhodou je OZP

Nabízíme:

Navíc můžeme jako benefit přidat ještě:

  • stravenky nebo závodní stravování
  • 25 dnů dovolené
  • zajímavou a samostatnou práci
  • perspektivní a stabilní zaměstnání
  • odpovídající mzdové ohodnocení včetně benefitů
  • služební vůz, PC, telefon

Místo pracoviště:

Morava

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.