Obchodně- technický zástupce

Baví Vás obchod, pohybujete se ve výrobním prostředí a chcete změnu? Máme pro Vás příležitost obchodně-technického zástupce pro menší brněnskou společnost.

Pracovní náplň:

  • kontakt se stávajícími zákazníky
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí a rozšiřování obchodní sítě
  • řešení technických problémů, konzultace

Požadujeme:

  • technické myšlení (orientace v technických dokumentech)
  • selský rozum
  • řidičský průkaz sk. B
  • velmi dobré komunikační a obchodní dovednosti

Nabízíme:

  • služební auto i k soukromým účelům
  • fixní plat + provize z obratu
  • prostředí malé firmy
  • samostatnost

Místo pracoviště:

Jihomoravský kraj

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.