Obchodní referent - disponent

Pro významnou výrobní společnost hledáme DISPONENTA (M/Ž)

Pracovní náplň:

  • zpracování zákaznických požadavků (především z USA)
  • komunikace s klienty
  • převedení zákaznických požadavků do interních zakázek a zadání do počítače
  • příprava expedice

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ ekonomického nebo technického směru
  • aktivní znalost AJ (denní komunikace písemně i ústně), znalost NJ výhodou
  • praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti výhodou
  • časovou flexibilitu, zodpovědnost, výborné komunikační schopnosti
  • samostatnost
  • řidičský průkaz B

Nabízíme:

  • odpovídající platové ohodnocení
  • podíl na zisku
  • výkonnostní odměny 2x ročně
  • perspektivu a zázemí stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na PP/ŽP po roce zaměstnání
  • intenzivní jazykové kurzy

Místo pracoviště:

  • Velká Bíteš

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.