Obchodní manažer ve stavebnictví

Pro našeho klienta, kterým je stabilní česká firma zabývající se kompletními dodávkami vrchních staveb průmyslových halových objektů včetně architektonických návrhů a realizací hledáme zkušeného obchodního manažera.

Pracovní náplň:

• Vyhledávání a kontaktování nových obchodních případů

• Péče o stávající zákazníky

• Zpracování cenových nabídek

• Předání a projednání cenové nabídky

• Vedení obchodních případů v obchodním systému

• Organizování času pomocí obchodního systému

• Potřebná administrativa

Požadujeme:

- Minimálně SŠ vzdělání (stavebního směru výhodou)
- Výborné komunikační vlastnosti
- Zkušenosti s obchodní činností
- Výborné vyjednávací a komunikační dovednosti
- Řidičské oprávnění skupiny B
- Ochota cestovat, časová flefibilita
- Znalost práce na PC (MS Office)
- Samostatnost, loajalita
- Znalost AJ výhodou

Nabízíme:

• Práci na hlavní pracovní poměr
• Základní fixní plat
• Bonus na získaných zakázkách
• Po zapracování další benefity
• Auto, mobil, notebook (po zapracování i pro soukromé účely)
• Velký prostor pro seberealizaci a kreativitu
• Lokalita působnosti: ČR, SR

Místo pracoviště:

Moravany

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.