Obchodní manažer/ka ve stavebnictví

Jsou pro Vás důležité výsledky a vyhovuje Vám spíše samostatná práce, kde nejste neustále pod dohledem nadřízených? Zajímáte se o obchod s možností ovlivnit výši svého platu, která nemá hranici? Pokud Vám nedělá problém cestování v rámci České republiky a k tomu se vyznáte i ve stavebnictví, možná potřebujeme právě Vás.

Pracovní náplň:

  • Kontakt se zákazníky, kterými jsou například bytová družstva, developerké firmy, stavební firmy apod.
  • Účast na veřejných zakázkách
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Operativní administrativa spojená s náplní práce
  • Cestování v rámci České republiky

Požadujeme:

  • Zkušenost s obchodem a zájem
  • Řidičský průkaz skupiny B (každodenní cesty)
  • Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • Pozice je vhodná i pro absolventy

Nabízíme:

  • Služební auto
  • Notebook, mobil
  • Home Office
  • Velmi zajímavé platové ohodnocení

Místo pracoviště:

  • kancelář v Brně, případně Home Office nebo u zákazníků

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.