Obchodně technický zástupce

Máte obchodního i technického ducha? Baví vás pracovat na dlouhodobějších projektech a hledat a navrhovat pro klienty komplexní řešení? Umíte budovat a udržovat dlouhodobé vztahy s klienty? A to vše podpořeno vůní dřeva. Pro našeho klienta, specialistu na dodávky a servis strojů pro zpracování dřeva, hledáme perspektivního a novým věcem otevřeného obchodně technického zástupce, který bude zodpovědný za obchod v rámci ČR a SR.

Pracovní náplň:

  • seznámení se s produkty (strojní zařízení a technologie) a aktivitami
  • navazování a udržování vztahů s obchodními partnety (pily, dřevozpracující firmy)
  • zpracovávání nabídek, hledání řešení a návrhy projektů s dodavateli v Německu
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí a partnerů

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • technické myšlení a touhu se stále vzdělávat
  • pracovat aktivně, samostatně a s orientací na výsledek
  • chuť cestovat a budovat vztahy s klienty v rámci ČR a SR a ŘP sk. B
  • aktivní znalost němčiny (nebo angličtiny) - dodavatelé jsou z Německa

Výhodou může být

  • vzdělání se zaměřením na zpracování dřeva
  • nebo máte velkou chuť a odhodlání se vše naučit
  • baví vás práce obchodníka a práce s lidmi

Nabízíme:

  • zaškolení a podporu se strany vedení společnosti
  • technické zaškolení u dodavatelů v Německu
  • velkou volnost, ale s tím spojenou zodpovědnost a výsledky
  • do budoucna perspektivu převzít hlavní zodpovědnost za obchod a směřování firmy
  • částečná možnost home office v místě bydliště v rámci ČR
  • není tedy nutné denně úřadovat v místě firmy v Rousínově u Brna
  • zajímavé finanční ocenění s významnou složkou dle dosažených výsledků
  • kvalitní zázemí, stabilní obor, malý dobrý tým lidí

Místo pracoviště:

Rousínov u Brna

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.