Obchodně-technický zástupce

Pro našeho významného klienta, společnost podnikající v oblasti pájecích materiálů, nástrojů a jiného vybavení pro výrobu elektroniky, zdravotnických a průmyslových zařízení, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodně technický zástupce

Pracovní náplň:

  • Péče o stávající portfolio zákazníků, akvizice nových zákazníků
  • Vytváření blízkých vztahů se zákazníky a kolegy.
  • Odborné konzultace a podpora zákazníků
  • Vytváření prezentací produktů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Komunikativní znalost AJ – denní komunikace
  • Zkušenosti v obchodní oblasti – schopnost získávat a rozvíjet vztahy se zákazníky
  • Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
  • Orientace v oblasti průmyslové výroby
  • Samostatnost, spolehlivost
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme:

  • Dobré platové podmínky + provize
  • Samostatnost
  • Služební vůz, notebook, mobil i k soukromému využití
  • Školení, profesní růst
  • Práce na hlavní pracovní úvazek
  • Zázemí v Brně, možnost práce formou homeoffice
  • Zázemí stabilní a úspěšné zahraniční společnosti

Místo pracoviště:

Brno a celá ČR

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.