Obchoďák s duší kafaře

Jsi kávomil? Líbí se ti prostředí kaváren a všeho kolem kávy? Jsi natolik komunikativní typ, že dokážeš prodat i "mrtvému kabát"? Pravděpodobně u nás hledáš práci!

Pracovní náplň:

Seberealizaci u nás zažiješ při:
  • Účasti na obchodních jednáních
  • Navazování kontaktů s novými klienty
  • Udržování a rozvíjení vztahů se stávajícími klienty
  • Udržování pořádku a systému ve vlastní administrativě
  • Sebevzdělávání na školeních
  • Prezentaci na prodejních akcích
  • Spolupráci s espresso barem a s pražírnou

Požadujeme:

Nejlépe se k nám hodí kafař, který:
  • Dělá v obchodě nějaký ten pátek (třeba dva roky)
  • Má SŠ vzdělání
  • Zpracovává běžně svou činnost na PC
  • Má řidičák (sk.B) a chce cestoval po ČR
  • Umí pracovat jako samostatná jednotka
  • Si libuje v prezentaci kávy u klientů
  • Si získá kafařské srdce každého klienta

Nabízíme:

A my, stávající kafaři, nabízíme:
  • Možnost výběru mezi HPP a ŽL
  • Provize z prodeje
  • Služební telefon s neomezeným voláním
  • Služební automobil při HPP
  • Vzdělávání v oblasti kávy
  • Mladé lidi v týmu

Místo pracoviště:

Brno, ČR, možnost i SR

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.