Nákupčí s AJ (OZP)

Výrobní společnost působící na českém trhu již 30 let v oblasti kovu a plastu hledá do svého týmu nákupčí, co se domluví i anglicky.

Pracovní náplň:

Nákupčí se zabývá hlavně:
  • komunikací s výrobou a skladem
  • kontrolou vstupního materiálu na základě přijaté objednávky (skladem x nutno objednat)
  • zpracováním podkladů pro objednávky vstupního materiálu/objednávky vstupního materiálu dle MRP
  • objednávkami pomocného materiálu
  • koordinací dopravy s dodavateli
  • poptávkou materiálu pro nové projekty
  • prací s dlouhodobými odběratelskými výhledy
  • vedením evidence/statistiky
  • spoluprací při zpracování klíčových výkonových ukazatelů oddělení
  • operativní administrativní prací (dle potřeby)
  • dodržováním pravidel BOZP, PO
  • používáním ochranných pracovních pomůcek

Požadujeme:

Od nákupčí(ho) očekáváme, že:
  • má aspoň SŠ vzdělání
  • má na kontě praxi z výrobní firmy, z oblasti logistiky a nákupu
  • hovoří a rozumí anglicky natolik, aby mohl(a) svou práci (aspoň částečně) vykonávat i v AJ
  • se umí domluvit a asertivně vyjedná nejefektivnější řešení
  • je organizačně schopná(ý) a zvyklá(ý) koordinovat ostatní
  • přemýšlí tak, že je rád(a), když se může naučit něco nového
  • práci na počítači a v MS Office má v malíčku
  • vhodné pro OZP!

Nabízíme:

My navíc nabízíme:
  • závodní stravování nebo stravenky
  • 25 dní dovolené
  • perspektivní a stabilní zaměstnání
  • odborné vzdělávání a osobní rozvoj
  • letní a zimní firemní akce
  • dárkové poukazy k jubilejním životním nebo pracovním výročím

Místo pracoviště:

Brno

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.