Nákupčí

V zastoupení našeho klienta, stabilní společnosti, hledáme kandidáty na pozici Nákupčí.

Pracovní náplň:

  • správa strategických nákupních projektů se zahraničními i tuzemskými dodavateli
  • řízení a správa dodavatelů, hlídání dodacích podmínek a kvality
  • vyjednávání o podmínkách spolupráce s dodavateli, dojednávání a uzavírání smluv
  • rozvíjení vazeb s dlouhodobými obchodními partnery a vyhledávání nových dodavatelů
  • úzká spolupráce s příslušnými odděleními

Požadujeme:

  • SŠ s maturitou/VŠ ekonomického nebo technického směru
  • uživatelská znalost MS Office a práce v ERP systémech
  • zkušenosti s aktivním vyhledáváním dodavatelů a výběrovými řízeními
  • výhodou zkušenosti z elektrotechnické nebo strojírenské výrobní firmy
  • aktivní znalost AJ, RJ výhodou
  • řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti
  • zajímavou a dlouhodobě perspektivní práci na HPP
  • motivující platové ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • firemní benefity

Místo pracoviště:

Okres Blansko

Nahrát:

* - Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.